EN

STREFA STAR WARS


DAWNO TEMU W ODLEGŁEJ GALAKTYCE

Od 40 lat widzowie na całym świecie podziwiają fantastyczne pojazdy i statki kosmiczne ze świata Gwiezdnych Wojen. Teraz podczas Pixel Heaven 2018 możecie je zobaczyć na własne oczy.  Zaprezentujemy kilkadziesiąt ręcznie wykonanych modeli, wśród nich Falcon Millenium, Nebulon, Astromechy, StarDestroyer, maszyny kroczące AT-AT czy pustynna barka Jabby.


Budowa tej kolekcji zajęła kilkanaście lat i jest wyjątkowa na skalę światową. Eksponaty posiadają wiele oryginalnych autografów aktorów grających w uniwersum Gwiezdnych Wojen, zdobyły wiele nagród na konkursach modelarskich, pisały o nich polskie i zagraniczne czasopisma oraz brały udział w tworzeniu reklam telewizyjnych.


Wszystkie prezentowane modele wykonane są od podstaw z tektury, PCV i złomu. Zapraszamy na niesamowitą podróż po świecie Gwiezdnych Wojen i spotkanie z twórcami, którzy z przyjemnością opowiedzą o tej kolekcji. Wystawa jest również doskonałym miejscem na zrobienie pamiątkowego zdjęcia z mistrzem Jedi Yodą!

PATRONAT HONOROWY

PARTNER ORGANIZACYJNY

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER ZŁOTY

PARTNER SREBRNY

MAGIA PAPIERU

PARTNER TECHNOLOGICZNY

INDIE SUPPORTER

PARTNER TAXI

PARTNER KREATYWNY

MEDIA

PRZYJACIELE

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

KIEROWCA

Robert „Łapusz” Łapiński / robert@pixel-magazine.com / +48 668280363

Jestem szczęśliwym posiadaczem ZX Spectrum+ z interfejsem Kempston oraz monitora Neptun 156 (zielonego). Zapraszam na Pixel Heaven 2018.