EN

PLANSZÓWKI I KOMIKSY


Strefa Gier Bez Prądu i Komiksów GRAPLA

Na krańcu Nieba Pikseli przed odwiedzającymi otworzy się Strefa Bez Prądu!

W wydzielonej części hali GRAPLA.pl ugości fanów gier planszowych, karcianych, RPG i bitewnych w każdym wieku. W godzinach otwarcia imprezy będzie można wypożyczyć i zagrać ze znajomymi lub z rodziną w jedną z ponad 150 gier, wziąć udział w turniejach i konkursach z nagrodami, obejrzeć pokazy przedpremierowych tytułów a nawet zrobić zakupy ze specjalną festiwalową zniżką.


W Strefie nie zabraknie też specjalnie przygotowanych stołów, gdzie miniaturowe batalie stoczą fani systemów takich jak Warhammer: Age of Sigmar, Warhammer 40k, czy Dust 1947 i innych. Swój przytulny kącik – nawet z dyżurnym mistrzem gry! – znajdą też gracze w tradycyjne RPG. W części komiksowej znajdzie się miejsce nie tylko na sklepik i retro-komiksową czytelnię, ale i spotkania z ciekawymi gośćmi.


Na miejscu przez cały czas obecna będzie gotowa na wszystko załoga GRAPLA.pl, by podgrzewać atmosferę, służyć radą i pomocą, oraz szerzyć wśród odwiedzających pasję do analogowego hobby. Daj oczom odpocząć od ekranu – wstąp na Pixel Heaven do graplowej strefy gier bez prądu i komiksów!

 

 

PATRONAT HONOROWY

PARTNER ORGANIZACYJNY

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER ZŁOTY

PARTNER SREBRNY

MAGIA PAPIERU

PARTNER TECHNOLOGICZNY

INDIE SUPPORTER

PARTNER TAXI

PARTNER KREATYWNY

MEDIA

PRZYJACIELE

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

KIEROWCA

Robert „Łapusz” Łapiński / robert@pixel-magazine.com / +48 668280363

Jestem szczęśliwym posiadaczem ZX Spectrum+ z interfejsem Kempston oraz monitora Neptun 156 (zielonego). Zapraszam na Pixel Heaven 2018.