EN

Wydzielona strefa, w ramach której firmy z branży gamedev i IT będą miały okazję do prezentacji ofert pracy, a osoby zainteresowane rozpoczęciem bądź rozwijaniem swoich karier będą mogły nawiązać kontakt z potencjalnymi pracodawcami i współpracownikami.


Strefa Pixel Jobs Zone zlokalizowana będzie w dedykowanym , specjalnie oznaczonym pomieszczeniu, gdzie w wygodnych warunkach w odcięciu od festiwalowego zgiełku będzie można rozmawiać o współpracy i wymieniać się kontaktami.


Festiwal Pixel Heaven to idealne miejsce dla pracodawców do prezentacji swoich firm kilku tysiącom osób zainteresowanych rozwojem w IT i gamedevie. W pakiecie dla nich oferujemy:

  • miejsce ekspozycyjne na ściankę / rollup + stół i dwa krzesła wraz z doprowadzeniem elektryczności w strefie Pixel Jobs Zone
  • całostronicową reklamę na łamach miesięcznika PIXEL (wybrany numer w roku 2019)
  • wsparcie komunikacji poprzez nasze kanały społecznościowe (m. in. strona FB magazynu Pixea, blog pixelpost.pl, grupa Secret Level)
  • logo na stronie www Festiwalu.

PATRONAT HONOROWY

PARTNER ORGANIZACYJNY

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER ZŁOTY

PARTNER SREBRNY

MAGIA PAPIERU

PARTNER TECHNOLOGICZNY

INDIE SUPPORTER

PARTNER TAXI

PARTNER KREATYWNY

MEDIA

PRZYJACIELE

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

KIEROWCA

Robert „Łapusz” Łapiński / robert@pixel-magazine.com / +48 668280363

Jestem szczęśliwym posiadaczem ZX Spectrum+ z interfejsem Kempston oraz monitora Neptun 156 (zielonego). Zapraszam na Pixel Heaven 2019.