EN

LISTA WYSTAWCÓW


WYSTAWCY

A-EON TECHNOLOGY

Założona przez Trevora Dickinsona firma zajmująca się produkcją opartych o architekturę PowerPC płyt głównych serii AmigaONE przeznaczonych do pracy pod kontrolą systemu operacyjnego AmigaOS 4. A-EON jest również producentem oprogramowania i sterowników współpracujących z tą serią produktów. Obecnie opracowywany jest nowy, budżetowy model AmigaONE A1222 "Tabor", który ma szansę odnieść spory sukces z uwagi na niewygórowaną sugerowaną cenę detaliczną.

SPOTKAJMY SIĘ

AMSO

Moglibyśmy napisać, że jesteśmy liderami na rynku komputerów klasy biznesowej, ale nie nam to osądzać. Najstarsi też nie jesteśmy. Nieomylni też raczej nie, gdyż jesteśmy ludźmi. Jednak każdego dnia staramy się słuchać ludzi, być coraz lepszymi i bardziej konkurencyjnymi. Nie chcemy budować haseł lub sloganów bez pokrycia. Jak mamy drapieżną promocję, to tak jest i kropka.

SPOTKAJMY SIĘ

ATOMIC JELLY (Finalista Pixel Awards 2018)

303 Squadron: Battle of Britain to pierwsza gra wojenna, której gameplay odzwierciedla przebieg Bitwy o Anglię. Łącząc w sobie symulator lotów z modułem mechanika samolotowego, 303 Squadron: BoB umożliwia odkrywanie historii doświadczając jej zarówno z perspektywy pilota, jak i członka obsługi lądowej.

SPOTKAJMY SIĘ

AWESOME GAMES STUDIO

Awesome Games Studio is an independent game development studio founded in 2009 and based in a beautiful city of Cracow in Poland. Over the years we developed and self-published multiple games for Steam, Xbox One, PS4 and Xbox 360. We're dedicated to staying independent and developing our own IP. We love making games as much as we love playing them.

SPOTKAJMY SIĘ

BEDTIME DIGITAL GAMES (Finalista Pixel Awards 2018)

Figment to gra action adventure, która zaprasza do surrealistycznego wszechświata wypełnionego muzyką, humorem i wielowymiarową narracją.

SPOTKAJMY SIĘ

BLACK TORCH GAMES

Black Torch Games to niewielki zespół złożony z profesjonalistów i utalentowanych amatorów. Dwa lata temu jeden z nas rzucił hasło: zróbmy grę. No i robimy! Skullstone to nasz debiut, owoc ciężkiej pracy i niezliczonych wieczorów poświęconych na tworzenie. Tu, na Pixel Heaven 2018, gra zostanie po raz pierwszy zaprezentowana szerszej publiczności.

SPOTKAJMY SIĘ

BLUE SUNSET GAMES

Jesteśmy Blue Sunset Games, niezależnym studio, które ma wielką pasję do robienia gier. Naszym celem jest dostarczenie mnóstwa zabawy graczom.

SPOTKAJMY SIĘ

CAT-ASTROPHE GAMES

Cat-astrophe Games to niezależne studio gier stworzone przez Michalisa Kamburelisa i Pawła Wojciechowicza. Jesteśmy facetami, którzy kochają koty i tworzą gry :) Przy użyciu oryginalnej komiksowej grafiki i technicznego kunsztu pragniemy stworzyć coś wyjątkowego! Nasze gry korzystają z technologii Open Game w Castle Game Engine.

SPOTKAJMY SIĘ

CRUNCHING KOALAS

Crunching Koalas to niewielki zespół twórców gier wideo z siedzibą w Warszawie. Po opracowaniu i wydaniu MouseCrafta, puzzlera, powszechnie określanego jako mieszanka Lemmings i Tetris, zaczęli współpracować z innymi studiami niezależnymi nad ich grami (np. BUTCHER, Sky Force Anniversary, Lichtspeer, Sky Force Reloaded, Oh ... Sir! The Insult Simulator, Regalia: Of Men and Monarchs - Royal Edition) w celu publikacji ich na kosolach.

SPOTKAJMY SIĘ

DALI GAMES (Finalista Pixel Awards 2018)

Dali Games jest twórcą gry przygodowej Lucid Dream: Przykuta do wózka inwalidzkiego mała Lucy, wkracza w świat sennych fantazji i koszmarów, mierząc się z widmem demonów przeszłości. Tragicznie pozbawiona ojca, dziewczynka stara się ocalić jedyną bliską jej osobę – chorującą matkę, nie zatracając jednocześnie własnej duszy.

SPOTKAJMY SIĘ

EVENT HORIZON (Finalista Pixel Awards 2018)

Tower of Time to dungeon crawler z walką w czasie rzeczywistym, która pozwala na przerwę lub spowolnienie. Taktyczne myślenie jest podstawą sukcesu.

SPOTKAJMY SIĘ

EXOR STUDIOS (Finalista Pixel Awards 2018)

X-Morph: Defense to połączenie strzelanki i strategii tower defense. Ty jesteś najeźdźcą! Używaj niszczycielskich broni lub prowadź swoich wrogów do labiryntu z wież. Planuj w trybie budowy, wybierając spośród różnych typów wież lub rzuć się bezpośrednio w środek bitwy.

SPOTKAJMY SIĘ

FUERO GAMES (Finalista Pixel Awards 2018)

Bushy Tail to narracyjna gra przygodowa. Gra zmienia się aktywnie w zależności od tego, który z głównych narratorów opowiada historię podczas poziomów.

SPOTKAJMY SIĘ

GALACTIC TANKS

Galactic Tanks to darmowa gra MMO z walkami PvP oraz AI w których pokierujesz potężnymi maszynami razem z graczami z całego świata. Weź udział w intensywnych walkach przeciwko innym graczom. Dostosuj i rozbuduj futurystyczne czołgi i weź udział w zróżnicowanych trybach gry. Zdecyduj się na szybki atak lub przemyślaną strategię z ukrycia. Przepiękna grafika, przepiękne światy dla małych jak i dużych walk. Zagraj w najwyższej jakości wirtualnej rzeczywistości VR lub po prostu w 3D.

SPOTKAJMY SIĘ

GALERIA PLAKATU

Licencjonowane plakaty gamingowe, filmowe i inne. Tak, jak Ty, też jesteśmy pasjonatami. Profesjonalnie traktujemy to, czym się zajmujemy. Różnorodność naszego asortymentu na pewno Cię nie rozczaruje. Daj się wciągnąć w świat piękna!

SPOTKAJMY SIĘ

FRIENDOS

FriendUP został zbudowany bez kompromisów. Jest to system operacyjny w przeglądarce internetowej, który obecnie używa HTML5 i Javascript jako podstawowego zestawu konstrukcyjnego. Dostęp do informacji lub aplikacji na FriendUP może być uzyskiwany przez dowolne urządzenie za pośrednictwem połączenia internetowego.

SPOTKAJMY SIĘ

GOG.com

GOG.com to platforma cyfrowej dystrybucji z wyselekcjonowaną ofertą gier oraz filozofią wyznającą zasadę, że kupione gry należą do Ciebie, a także konsekwentnie stawiająca dobro graczy na pierwszym miejscu.

SPOTKAJMY SIĘ

GRAPLA

W wydzielonej części hali GRAPLA.pl ugości fanów gier planszowych, karcianych, RPG i bitewnych w każdym wieku. W godzinach otwarcia imprezy będzie można wypożyczyć i zagrać ze znajomymi lub z rodziną w jedną z ponad 150 gier, wziąć udział w turniejach i konkursach z nagrodami, obejrzeć pokazy przedpremierowych tytułów a nawet zrobić zakupy ze specjalną festiwalową zniżką.

SPOTKAJMY SIĘ

GRAY CAT LAIR

Blademaster: Duelist jest grą, w której położenie myszy przekłada się na położenie miecza - tu walczy się ruchami myszki. Jako wojownik na arenie walczysz ze swoim przeciwnikiem - komputerem bądź innym graczem przez sieć.

SPOTKAJMY SIĘ

GROUNDUPSTUDIO (Finalista Pixel Awards 2018)

8874 to przygodowy sidescroller, którego akcja dzieje się na Dolnym Śląsku, w Wałbrzychu i okolicach. W grze użyto techniki fotogrametrii do umieszczania prawdziwych obiektów z okolicy w świecie gry.

SPOTKAJMY SIĘ

HAPPY CORRUPTION (Finalista Pixel Awards 2018)

Space Cows to oparta o fizykę łamigłówka akcji w zerowej grawitacji. Bujaj się i gibaj przez korytarze stacji, ratuj wściekłe krowy oraz walcz z kosmitami, gdyż… Mleko Musi Płynąć.

SPOTKAJMY SIĘ

HEXY STUDIO

Hexy Studio to zespół kreatywny, specjalizujący się w tworzeniu gier. Produkujemy animowane trailery, ilustracje i rzeźbimy modele, ale gry zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Na Pixel Heaven 2018 zaprezentujemy Wam dwie nowości. Hard City - planszówkę z fantastycznymi figurkami dzielnych policjantów i krwiożerczych mutantów, będącą naszym hołdem dla popkultury lat 80-tych; oraz Klucz - przygodówkę, w której historia alternatywna miesza się z science-fiction i dieselpunkiem.

SPOTKAJMY SIĘ

HIDDEN DEEP

Hidden Deep to zrobiony w grafice 2D thriller sci-fi w którym akcja dzieje się ok 1.5 km pod dnem oceanu. Grupa badaczy wykryła tam dziwne anomalie o nieznanej naturze i zorganizowała ekspedycję by zbadać to tajemnicze zjawisko. Po 564 dniach kontakt z badaczami nagle się urywa. W tym momencie wkraczasz Ty jako dowodzący drugą ekipą, która musi sprawdzić co tam się stało. Hidden Deep to old-schoolowa gra inspirowana klasykami gier i filmów Sci-Fi z lat 80 i 90-tych (m.in. The Thing, Aliens, Another World, Flashback) z wciągającą nieco mroczną fabułą. Bardzo duży nacisk położony został na bogactwie i jakości animacji postaci oraz ogólnym realizmie (jak na grę 2D). Całość jest oparta na silniku symulacji praw fizyki oraz destrukcji terenu.

SPOTKAJMY SIĘ

HUUUGE GAMES

Huuuge Games to dynamicznie rozwijający się developer i wydawca innowacyjnych gier typu Free2Play na platformy mobilne. Jego misją jest tworzenie najlepszych gier społecznościowych dla szerokiego kręgu odbiorców. Założyciele Huuuge Games to jedni z najbardziej doświadczonych twórców gier mobilnych, obecni w branży od 2002 roku. Doświadczenie zdobywali przez lata, współpracując z najbardziej znanymi firmami i markami. Dzięki temu wiedzą jak tworzyć ekscytujące mobilne formy rozrywki.

SPOTKAJMY SIĘ

ICE CODE GAMES

Ice Code Games to warszawskie studio, które zaczynało swoją karierę od gry o chuliganach w technologii AR, później rozwijali się poprzez produkowanie gier mobilnych jak Deep Blue. Tym razem zaprezentują swoje najnowsze i największe dzieło o nazwie Re-Legion - cyberpunkowego RTS-a, w którym gracz tworzy i prowadzi swój własny kult. Gra będzie dostępna na PC jeszcze w tym roku więc warto odwiedzić ją na stoisku!

SPOTKAJMY SIĘ

IFUN4ALL

Niezależne studio gier wideo założone w 2009 roku. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Przez ostatnie 9 lat stworzyliśmy kilka wieloplatformowych tytułów, takich jak Red Game Without a Great Name, Green Game: Timeswapper i Serial Cleaner. Obecnie pracujemy nad kilkoma nowymi projektami, a jednym z nich jest Ritual – trójwymiarowa gra akcji z elementami survivalu i horroru.

SPOTKAJMY SIĘ

ILLUSION RAY (Finalista Pixel Awards 2018)

The Beast Inside. Wojna, tragedia, tajemnica i strach. The Beast Inside łączy cechy klasycznego horroru i niepokojącego thrillera.

SPOTKAJMY SIĘ

INGAME

InGame - pierwszy w Polsce salon VR. Udostępniając najwyższej klasy sprzęt i najnowsze rozwiązania, realizujemy wszelkie projekty z wykorzystaniem Wirtualnej Rzeczywistości. Na tegorocznym Pixelu mamy przyjemność zaprezentować bieżnię Virtuix Omni - Symulator który przeniesie Twoją całą sylwetkę do Wirtualnych Światów!

SPOTKAJMY SIĘ

INSTITUT FRANCAIS POLOGNE

Instytut Francuski w Polsce jest francuską instytucją działającą na rzecz współpracy i wymiany kulturalnej. Placówka podlega ambasadorowi Francji w Polsce. Instytut otrzymuje dofinansowanie od francuskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz wsparcie od jego agendy ds. szerzenia kultury francuskiej za granicą, tj. Instytutu Francuskiego w Paryżu (Institut français).

SPOTKAJMY SIĘ

JUGGLER GAMES

Firma została założona przez weteranów produkcji gier. Razem posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w zakresie projektowania, produkcji i testowania gier. Naszą misją jest tworzenie gier oferujących intrygujące i budzące emocje historie, które opowiadamy z pomocą angażujących mechanizmów rozgrywki. Wszystko to w oprawie graficznej, która nie pozwoli przejść koło naszych projektów obojętnie.

SPOTKAJMY SIĘ

JUJUBEE

Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim koncie takie tytuły jak „FLASHOUT 3D”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”, strategię czasu rzeczywistego „Realpolitiks” czy nadchodzącą grę przygodowo-dokumentalną „KURSK”. Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB).

SPOTKAJMY SIĘ

KLABATER

Klabater to globalny wydawca gier niezależnych stworzony przez CDP, dystrybutora i wydawcę mającego ponad dwadzieścia lat doświadczenia. Niezależnym twórcom oferuje pełen pakiet usług wydawniczych, co oznacza zarówno inwestycję w projekt, jak i wszystko co jest potrzebne do jego zakończenia i wypromowania.

SPOTKAJMY SIĘ

KONSOLE I GRY

Jesteśmy polską firmą, która już od 2008 roku stara się dostarczyć Państwu wszystko, co najlepsze i najciekawsze w świecie elektronicznej rozrywki. Firma Konsoleigry.pl posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży detalicznej gier, konsol oraz szerokiej gamy akcesoriów. Konsekwentny rozwój naszej firmy pozwolił na przestrzeni kilku lat osiągnąć mocną pozycję na rynku elektronicznej rozrywki. Dzięki wysokim rabatom i upustom u naszych dostawców możemy zaoferować Państwu najlepszy towar po najniższych cenach.

SPOTKAJMY SIĘ

KREATORIUM

Kreatorium to platforma wymiany nietuzinkowych przekazów, których nie uświadczysz w oficjalnych kanałach dystrybucji rozrywki. T-shirty i codzienne akcesoria w naszej kulturze to nie tylko elementy garderoby, ale również (a może już przede wszystkim?) nośniki idei, postaw i komentarzy do otaczającej rzeczywistości.

SPOTKAJMY SIĘ

LIONBRIDGE GAME SERVICES

W Lionbridge Game Services lubimy grać i testować gry. Zapewniamy pełny pakiet kompleksowych usług dla developerów, dzięki temu mogą się koncentrować na produkcji i wprowadzaniu gry na rynek.

SPOTKAJMY SIĘ

MAGINARIUM

Maginarium.pl to firma stworzona przez fanów dla fanów. W naszej ofercie znajdziesz wspaniałe koszulki, kubki i wiele innych produktów. Dzięki naszym zainteresowaniom tworzymy produkty trafiające do serc naszych klientów.

SPOTKAJMY SIĘ

MONAD ROCK (Finalista Pixel Awards 2018)

Monad Rock jest nowo powstałym, rzeszowskim studiem tworzącym gry komputerowe. Nasz zespół złożony z 20 doświadczonych osób jest głównie skupiony na rozwoju aplikacji w technologii wirtualnej rzeczywistości. Aktualnie rozwijamy trzy projekty: Summer Funland (wydany 23 lutego 2018) - Blunt Force - Medic VR (aplikacja medyczna). Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy! Zapraszamy na nasze stoisko w sekcji wystawców. Będziemy tam prezentować Blunt Force, który zakwalifikował się do finałowej 17-stki w konkursie PIXEL AWARDS 2018. Na miejscu darmowe drobne upominki! :)

SPOTKAJMY SIĘ

MOVIE GAMES LUNARIUM (Finalista Pixel Awards 2018)

Lust for Darkness to Psychologiczny horror poruszający wątki okultystyczne i erotyczne. Inspirowany twórczością Lovecrafta, Beksińskiego i Kubricka. Przybywając do tajemniczej willi Yelvertone wciel się w postać uprowadzonej Amandy, a następnie przybywającego jej na ratunek męża - Jonathana.

SPOTKAJMY SIĘ

NARODOWE MUZEUM TECHNIKI

Narodowe Muzeum Techniki zostało powołane na podstawie umowy o utworzeniu i prowadzeniu jako wspólnej instytucji kultury pod nazwą Narodowe Muzeum Techniki w Warszawie zawartej 9 czerwca 2017. W zbiorach Muzeum znajdują się unikalne zabytki polskiej inżynierii i informatyki.

SPOTKAJMY SIĘ

OAN

Online Advertising Network To kompleksowa agencja digitalowa, skupiona na marketingu internetowym. Planujemy i realizujemy kampanie reklamowe nastawione na KPI klienta. Kompleksowo realizujemy efektywne kampanie - od strategicznego planu przez stałą optymalizację po monitorowanie efektów. OAN dostarcza innowacyjne narzędzia do: optymalizacji reklam, analizy danych, rozwiązań Big Data. Mamy doświadczenie w planowaniu wielokanałowych kampanii reklamowych z wykorzystaniem najnowszych technologii. Jesteśmy nowoczesną spółką wykorzystującą big data do podnoszenia efektywności prowadzonych działań w internecie. Należymy do grupy Cloud Technologies S.A. - 9 miejsce w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe w roku 2017.

SPOTKAJMY SIĘ

OLLESTUDIO

Wysokiej jakości koszulki w małych nakładach. Szyte w Polsce.

SPOTKAJMY SIĘ

OVID WORKS

Ovid Works to niezależne studio towrzące gry wideo z siedzibą w Warszawie. Specjalizujemy się w tworzeniu angażujących treści na komputery PC, konsole i technologie VR.

SPOTKAJMY SIĘ

PALADYNAT

Sklep z grami bitewnymi, planszowymi, karcianymi i fabularnymi prowadzony przez graczy dla graczy. Działamy z wielką pasją i posiadamy ogromną wiedzę. U nas na stoisku możesz dowiedzieć się wszystkiego o grach a także je zakupić. Szczególnie polcamy Labirynt Śmierci i gadżety związane ze światem Kryształów Ćzasu, największe hity jak Fallout (planszówka i bitewniak), Star Wars Legion, SW Armada, SW Destiny oraz Kings of War, Rune Wars, Dust Tacticts i wiele innych gier i unikalnych systemów bitewnych. W naszym sklepie Paladynat na Włościańskiej 6C (na tej samej ulicy co impreza Pixel Heaven) w tygodniu prowadzimy również Akademię dla Początkujących a także możecie wziąć udział w tematycznych imprezach. Oferujemy również wolne stoły do gry.

SPOTKAJMY SIĘ

PHOBIA GAME STUDIO (Finalista Pixel Awards 2018)

Carrion to horror, w którym gracz wciela się w postać amorficznej istoty pozaziemskiej.

SPOTKAJMY SIĘ

PIXEL. KULTURA GIER WIDEO.

Miesięcznik PIXEL – Kultura Gier Wideo porusza sie w obrębie szeroko rozumianej kultury gier wideo. Oprócz recenzji wybranych tytułów, proponujemy dużo publicystyki, wywiady z legendarnymi twórcami gier, materiały retro, tematy okołogrowe oraz felietony piór branżowych maestrów. O wyjątkowym charakterze magazynu stanowi zespół redakcyjny, w którym z dziennikarzami branżowymi spotykają się osoby odpowiedzialne za powstanie pierwszych kultowych polskich czasopism komputerowych, takich jak Bajtek, Top Secret, Secret Service, Reset czy Gambler.

SPOTKAJMY SIĘ

PIXEL-BOX

Jesteśmy geekami. Kochamy to co robimy i wkładamy cały nasz czas i serce w to aby Pixel-Box był wyjątkowy. Jako jedyni posiadamy w ofercie pudełka dla geeków w modelu subskrypcyjnym czyli takie, które możesz dostawać co miesiąc pod swoje drzwi. Działamy od 2015 roku i z miesiąca na miesiąc staramy się coraz bardziej rozwijać. Wiemy jak to jest kochać daną grę, serial czy film więc możesz mieć pewność, że rzeczy które znajdziesz w naszych boxach będą wartościowym dodatkiem do Twojej kolekcji.

SPOTKAJMY SIĘ

POLYSLASH (Finalista Pixel Awards 2018)

We. The Revolution to tytuł osadzony w jednym z najkrwawszych i najbardziej burzliwych okresów w historii Europy. Gracze, którzy lubią podejmować trudne decyzje, zmagać się z dylematami moralnymi i angażować się w polityczne intrygi znajdą w We. The Revolution to, czego szukają.

SPOTKAJMY SIĘ

PORTAL GAMES

Jesteśmy doświadczoną grupą twórców od lat projektujących gry fabularne i planszowe. Stworzyliśmy takie tytuły jak Neuroshima Hex, Stronghold, Osadnicy: Narodziny Imperium, Robinson Crusoe.

SPOTKAJMY SIĘ

PRINTEXPRESS

Unikatowe koszulki z nadrukiem, wyjątkowe nadruki na koszulkach.

SPOTKAJMY SIĘ

ROLLING MONKS GAMES

Rolling Monks Games to mały zespół złożony z pasjonatów, pracujący obecnie nad swoją pierwszą grą. Jimmy to gra platformowa osadzona w świecie, w którym cywilizacja została zniszczona wskutek kosmicznego promieniowania. Na Ziemi na nowo pojawia się życie, a wraz z nim nasz bohater - małpka, która stopniowo ewoluuje do postaci człowieka. W czasie swych przygód napotka inne, przyjazne zwierzęta, będzie miała do wykonania zadania oraz stawi czoło przybyszom z innych planet. Pomocne okażą się odnajdywane oraz tworzone po drodze przedmioty, a także małe stworki, z których każdy posiada niezwykłą umiejętność.

SPOTKAJMY SIĘ

ROBOTO

Firma Roboto powstała z połączenia ogromnej pasji i chęci dostarczenia naszym Klientom najlepszych tłumaczeń na rynku. Swoją pracę zawsze staramy się wykonać jak najlepiej, a każde zadanie traktujemy indywidualnie. Z powagą podchodzimy zarówno do lokalizacji gier, tłumaczeń filmowych, jak i przekładów literackich. Bawimy się słowem, ale też cenimy jego znaczenie i nieszablonowość.

SPOTKAJMY SIĘ

SCRIPTWELDER

Pod szyldem scriptwelder od lat kryło się studio tworzące darmowe pikselowe gry przeglądarkowe - najważniejsze produkcje to serie przygodówek - trylogia Deep Sleep i Don't Escape. Od 2016 roku trwają prace nad pierwszą "pełnometrażową" grą point and click studia, - Don't Escape: 4 Days in a Wasteland - którą będziemy po raz kolejny prezentować na Pixel Heaven.

SPOTKAJMY SIĘ

SIM FABRIC

Warszawskie studio, twórcy takich tytułów jak Farm Expert 2018 (mobile i Nintendo Switch), Mushrooms Forest Walker czy ElectriX. Od 2018 roku także wydawca i dynamicznie rozwijający się zespół portingowy na konsole: PS4, XBox One oraz Nintendo Switch.

SPOTKAJMY SIĘ

SKETCHBOOK GAMES (Finalista Pixel Awards 2018)

Lost Words to klimatyczne połączenie stron pamiętnika i krainy fantasy. Gra zawiera historię napisaną przez Rhiannę Pratchett i w niezwykły sposób wiąże fabułę z grą.

SPOTKAJMY SIĘ

SKLEP KOMIKSOWY

Jesteśmy antykwariatem, z dość długim stażem w branży. Istniejemy na rynku od 2006 roku, możliwe że jest to okres zbyt krótki, by wróżyć zbyt wiele, jednakże wypracowaliśmy sobie pewną renomę oraz grono stałych klientów, co pozwala nam postrzegać przyszłość firmy jako spokojną, bezpieczną i planować dalszy jej rozwój. Kolejnym krokiem było przeniesienie części sprzedaży do świata rzeczywistego.

SPOTKAJMY SIĘ

SOCIABLE SOCCER

Sociable Soccer - duchowy spadkobierca legendarnego Sensible Soccer od Jona Hare w wersji PC, VR i mobile!

SPOTKAJMY SIĘ

SPELL GAMES

Spell Games to młode wydawnictwo gier planszowych promujące obecnie karciankę "Łotry". Gra dostarcza mnóstwo interakcji, rywalizacji oraz przede wszystkim zabawy. Autor i wydawca, Grzegorz Pietras, zaprasza do bezpośredniego spotkania, pogrania oraz nabycia gry.

SPOTKAJMY SIĘ

STAR DRIFTERS (Finalista Pixel Awards 2018)

Driftland: The Magic Revival. Po wyniszczającej wojnie prowadzonej przez starożytnych magów, jedynie potężne zaklęcie spaja podzieloną planetę Driftland. Wciel się w postać potężnego czarodzieja, zdolnego do poruszania i łączenia dryfujących lądów, stwórz rozległe imperium i przywróć Driftland dawną chwałę w tym unikalnym połączeniu RTS, 4X i symulacji.

SPOTKAJMY SIĘ

TATE MULTIMEDIA (Finalista Pixel Awards 2018)

Tate Multimedia to wiodący niezależny producent i wydawca gier, z siedzibą w Polsce, który z powodzeniem prowadzi działania w Europie, Ameryce Północnej, Japonii i Chinach od 2000 roku. Doskonała znajomość światowego rynku pozwala utrzymywać ścisłe relacje partnerskie z największymi graczami w branży: Sony, Microsoft i Nintendo.

SPOTKAJMY SIĘ

TAVERN OF EMYR BARBAROUS

SQRT3 zaprasza na odpoczynek w tawernie - gdzie zagrasz w naszą najnowszą grę oraz napijesz się wirtualnego piwa. Przekonasz się, że czasami koniec jednej przygody jest dopiero początkiem następnej, a przeszłość potrafi wrócić w najbardziej zaskakujący sposób. Przy naszym barze poczujesz się jak prawdziwy barbarzyńca!

SPOTKAJMY SIĘ

THE FARM 51 (Finalista Pixel Awards 2018)

Get Even to gra utrzymana w konwencji dreszczowca, w której akcję śledzi się z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Stawia fundamentalne pytania dotyczące pojmowania sprawiedliwości i rzeczywistości. Gracz poznaje meandry fabuły z pomocą dialogów oraz eksplorując interaktywne otoczenie.

SPOTKAJMY SIĘ

TREFL KRAKÓW

Niemal 70-letnia tradycja produkcji kart do gry i prawie 500 milionów wyprodukowanych talii, trzy pokolenia Pracowników i trzy pokolenia Klientów – Trefl ma powody do dumy! Fabryka kart, założona w 1947 roku jako Krakowskie Zakłady Wyrobów Papierowych, nieprzerwanie aż do dziś dostarcza swoim klientom talie o najwyższej jakości technicznej i najwyższych walorach .

SPOTKAJMY SIĘ

TURTLE TEAM

Turtle Team to młody zespół z Częstochowy zajmujący się tworzeniem gier i aplikacji. Ich nowo powstająca gra Profundum to łamigłówka VR osadzona w stylistyce steampunk i kładąca nacisk na bazujące na fizyce zagadki, oprawę audiowizualną oraz historię.

SPOTKAJMY SIĘ

UNIT9

Smurfs: The Lost Village. Projekt AR zrealizowany przy współpracy z firmą Sony z okazji premiery najnowszego filmu Smurfy: Zaginiona Wioska. To interaktywne doświadczenie, dzięki technologii HoloLens przenosi do naszego świata pełną przygód i niebezpieczeństw magiczną wioskę Smurfów.

SPOTKAJMY SIĘ

VIXA GAMES

Vixa Games to polski deweloper z siedzibą w Gdańsku. Pięcioosobowa załoga ceni sobie nieszablonowe myślenie, a także ekspresję artystyczną i funkcjonalny design gier.

SPOTKAJMY SIĘ

WARSZAWSKA SZKOŁA FILMOWA

Studia trwają 3 lata (6 semestrów) i prowadzone są w trybie stacjonarnym (studia dzienne lub zaoczne), na kierunku Film i Multimedia w specjalności Tworzenie Gier Wideo. Absolwenci, po realizacji pracy dyplomowej i zdaniu egzaminu licencjackiego, otrzymują dyplom licencjata. Program studiów został zaprojektowany przez aktywnych twórców branży gier wideo i kładzie nacisk na zdobycie szerokiej praktycznej wiedzy w zakresie tworzenia gier wideo. Przedmioty obejmują projektowanie gier, metody produkcji, metody cyfrowej kreacji artystycznej (tworzenie treści), podstawy programowania, oraz prowadzenia biznesu w zakresie gier. Zajęcia teoretyczne uzupełnione są szerokim zakresem praktycznych zajęć warsztatowych, w których studenci będą samodzielnie tworzyć własne gry w oparciu o poznane techniki i najnowocześniejsze narzędzia.

SPOTKAJMY SIĘ

YO'MAMA GAMES

Jesteśmy Yo'mama Games, świeżym zespołem doświadczonych projektantów, artystów i programistów, od lat związanych z branżą gier komputerowych. Tworzymy oryginalne koncepcje, ale też projekty dla klientów. Na co dzień obcujemy z interaktywnymi technologia opartymi na dotyku, ruchu i gestach. Zawsze dążymy do stworzenia czegoś świeżego i zabawnego. Z naszej pasji do gier zrodziło się Yo’mama Games i nasza pierwsza gra – Toolboy – rdzawa platformówka w metalowym klimacie.

SPOTKAJMY SIĘ

PATRONAT HONOROWY

PARTNER ORGANIZACYJNY

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER ZŁOTY

PARTNER SREBRNY

MAGIA PAPIERU

PARTNER TECHNOLOGICZNY

INDIE SUPPORTER

PARTNER TAXI

PARTNER KREATYWNY

MEDIA

PRZYJACIELE

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

KIEROWCA

Robert „Łapusz” Łapiński / robert@pixel-magazine.com / +48 668280363

Jestem szczęśliwym posiadaczem ZX Spectrum+ z interfejsem Kempston oraz monitora Neptun 156 (zielonego). Zapraszam na Pixel Heaven 2018.